یک شنبه 28 دی 1399     10003318       پیامگیر مستقیم مدیرعامل موسسه   
مرکز پزشکی تخصصی و فوق تخصصی    صنعت آب و برق خوزستان

شماره تماس: 06133188
اهواز، بلوار گلستان خیابان فروردین نبش آذر

قوانین و مقررات مطب مجازی با هدف تفهیم و تعیین جزئیات استفاده از خدمات سامانه تنظیم شده است و تایید آن ها و یا استفاده از آن به‌ معنای موافقت شما با تمامی موارد مندرج در این قوانین است پس در مطالعه آن ها دقت کنید.

کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است از این رو تمامی کاربران اعم از بیماران و پزشکان نیز موظف به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند.
کلیه کاربران این مهم را می پذیرند، در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات آنلاین موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شد آن را مجدد بپذیرند، قوانین و مقررات در همین صفحه منتشر و بروز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سامانه های این موسسه به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
مطب مجازی (دکتر آنلاین) سامانه ایست متشکل از نرم افرار موبایل و وب سایت و شبکه اجتماعی حوزه سلامت جهت تسهیل ارتباط (بستر ارتباطی) میان کاربران متخصص (پزشکان، کارشناسان مامایی، کارشناسان تغذیه، روانشناسان و کلیه اشخاص تحت نظام خاص که با تایید سازمان نظام پزشکی کشور فعالیت می کنند) و اشخاصی (کاربر عادی) که به نوعی نیاز به اخذ مشاوره از متخصص دارند و این نکته حائز اهمیت است هرگز نباید به عنوان جایگزین مراجعه حضوری به مشاور و پزشک تلقی و مورد استفاده قرار گیرد.
1)  هر کاربر مجاز به داشتن یک حساب کاربری می باشد.
2)  کاربران تنها مجاز به ثبت نام با شماره تلفن همراه شخصی خود هستند.
3) کاربران برای آنالیز هر چه دقیق تر پزشک و مشاور می بایست سن، جنسیت و محل سکونت و سوابق بیماری و... در قسمت پروفایل خود تکمیل نمایند، شایان ذکر است این موضوع اختیاری است.
4) اهانت به کاربران، پزشکان، مشاوران، اقلیت های قومی و مذهبی، تفرقه افکنی، و هر گونه صحبت سیاسی در سامانه ممنوع است و پس از گزارش به آن رسیدگی خواهد شد.
5)  قطع بودن انواع فیلترشکن قبل از ورود به اپ اجباری است.
6) کاربران برای استفاده از سامانه مطب مجازی باید حداقل دارای سن ۱۸ سال تمام شمسی باشند، درغیر این صورت مجاز به استفاده از سامانه نیستند.
7) موسسه پزشکی آب و برق خوزستان هیچ گونه ارتباط، نظارت و مسئولیتی در قبال محتوا، محصولات و عملکرد شرکت ها، وب سایت و اپلیکیشن هایی که در اینترنت و فضای مجازی فعالیت می کنند و کاربر از طریق تبلیغات با آنها آشنا شده باشد ندارد و طبیعتاً هرگونه خسارت های مالی و جانی احتمالی ناشی از استفاده از آنها برعهده ارائه دهنده آن محصول و خدمات و محتوا است.
8)  هرگونه استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت، اپلیکیشن به طور مستقیم یا غیر مستقیم بدون کسب اجازه کتبی از موسسه پزشکی آبو برق خوزستان ممنوع بوده و پیگیرد قانونی به همراه دارد.

طراحی و پیاده سازی: راد وب