شنبه 23 تیر 1403     10003318       پیامگیر مستقیم مدیرعامل موسسه   
مرکز پزشکی تخصصی و فوق تخصصی    صنعت آب و برق خوزستان

شماره تماس: 06133188
اهواز، بلوار گلستان خیابان فروردین نبش آذر

nonhighslide روابط عمومی موسسه پزشکی از بازدید دکتر رضا زیلابی مدیرعامل مرکز پزشکی و جمعی از کارمندان، به همراهی سرکار خانم مدملیل خواه فرمانده بسیج خواهران سازمان آب و برق از بیمارستان بوستان واقع در اهواز خبر داد.
در هفته دفاع مقدس مدیر عامل موسسه پزشکی صنعت آب و برق خوزستان دکتر زیلابی به همراه جمعی از پزشکان و مدیران و مسئول فرهنگی این موسسه جهت بازدید به بیمارستان اعصاب و روان بوستان رفته و  از جانبازانی که در  جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس  بر اثر جراحت وارده ناشی از گازهای خردل و اعصاب و موج انفجارهای شدید آتش دشمنان جمهوری اسلامی ایران و همچنین اختلال پس از سانحه  PTSD  و سایکوتیک در ان بیمارستان بستری میباشند دیدار کردند . جانبازانی که در آن سالها در سنین نوجوانی برای دفاع از پرچم جمهوری اسلامی ایران  به جبهه حق علیه باطل رفته و اکنون بیش از سی سال است که تحت درمان قرار دارند . دکتر زیلابی هدف از این بازدید را را تجلیل از این عزیزان و همچنین کادر درمان بیمارستان بوستان و همچنین آشنایی با نحوه درمان این عزیزان عنوان کردند . در پایان این بازدید جمعی از این جانبازان به بیان خاطرات آن دوران دفاع مقدس پرداختند .
در پایان بازدید رئیس بیمارستان بوستان دکتر ساعی حیدری و آقای رهنما مترون بیمارستان و سرکار خانم گرجی از حضور هیئت مرکز پزشکی تشکر و قدردانی کردند .
ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
0

تاریخ: چهار شنبه 05 مهر 1402     بازدید ها: 630     دسته: اخبار کلینیک     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
نظر شما
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد وب