سه شنبه 15 اسفند 1402     10003318       پیامگیر مستقیم مدیرعامل موسسه   
مرکز پزشکی تخصصی و فوق تخصصی    صنعت آب و برق خوزستان

شماره تماس: 06133188
اهواز، بلوار گلستان خیابان فروردین نبش آذر

nonhighslide به گزارش روابط عمومی مرکز پزشکی صنعت آب و برق خوزستان، عباس صدریان فر در حاشیه بازدید از انجام معاینات ادواری پرسنل سازمان آب و برق خوزستان گفت: سلامت کارکنان علاوه بر یک تکلیف قانونی از نگاه دینی و ملی نیز یک تکلیف می باشد که باید به آن توجه کرد.
صدریان فر افزود: بین سلامتی کارکنان و میزان موفقیت یک سازمان رابطه مستقیمی وجود دارد. هر چقدر به مقوله سلامتی کارکنان توجه شود به همان میزان امکان تحقق اهداف سازمان وجود دارد.
وی تصریح کرد: پیشوایان دینی ما هم بر مقوله سلامت و بهداشت تاکید ویژه ای داشتند و این موضوع را بعنوان یکی از اولویت های مهم مطرح کردند.
همچنین رضا زیلابی مدیر عامل مرکز پزشکی در ادامه افزود: کشوری موفق است که مردم آن سلامت باشند و همچنین با ارزشترین منابع یک سازمان نیروی انسانی آن سازمان است که همواره باید در صحت و سلامت کامل باشند تا اهداف سازمانی محقق گردند. لذا در راستای قانون اساسی و در حمایت از حقوق کارگران و کارمندان و مطابق با پروتکلهای سازمانهای مرجع و مطابه گر مانند معونت بهداشت، درمان و تامین اجتماعی این معاینات به صورت سالانه انجام می گردد و نتایج آن جهت پایش سلامت پرسنل در اختیار واحد HSE سازمان قرار داده می شود.

 
ارسال به دوستاننام فرستنده:
ایمیل فرستنده:
نام گیرنده:
ایمیل گیرنده:


 
mail print pdf doc
0
0

تاریخ: چهار شنبه 04 بهمن 1402     بازدید ها: 52     دسته: اخبار کلینیک     
تا کنون نظری ثبت نشده
نام
نظر شما
captcha
طراحی و پیاده سازی: راد وب